KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7884427
nr 788 4427
osignerad, Flicka med hund, 1800-tal, 33x26
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 19:55:54
1.500 kr
2.600 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.600 kr